Finanční výbor 2018 - 2022 Tisk
Středa, 09 Leden 2019 02:00
Aktuální složení finančního výboru:

Předseda finančního výboru:

Ing. Jaroslav Chmelař

Členové finančního výboru: Irena Galambošová od 1.4.2020
Mgr. Petr Týfa - do 31.3.2020
Petr Horáček

Zápisy z jednání finančního výboru

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FV2018-2022_01_11122019.pdf)Zápis č. 1 ze dne 11.12.2019[ ]301 Kb17.12.2019 14:15