Úvod Informace ze svobodských lékařských ordinací
Czech Dutch English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Rekonstrukce č.p. 473

Povodňový plán

povodnovy_plan

Pronájem sportovní haly s horolezeckou stěnou

sportovni_hala

Virtuální prohlídka

virtualni_prohlidka_leto

Virtuální prohlídka

virt_prohl

facebook

Svoboda nad Úpou na FB

Svoboda fórum

sf

KRNAP

krnap

SOVK

Svazek obcí Východní Krkonoše usiluje o zlepšení informovanosti obcí, koordinuje jejich společnou činnost a podporuje propagaci této turisticky atraktivní oblasti.

 

www.krkonose.eu

krkonose

Web PK

pkweb

www.freiheit.cz

freiheit

Informace ze svobodských lékařských ordinací PDF Tisk Email
Čtvrtek, 10 Září 2020 11:16

Akutně respiračně nemocní včetně dětí posílaných ze školních zařízení – nechoďte ihned k lékařům, nejdříve učiňte telefonickou konzultaci s lékařem, který doporučí lékařský postup, event. si vás pozve na vyšetření.  Vydají vám rady po telefonu, zašlou elektronicky recepty, neschopenky, ošetřování, případně poukaz na vyšetření na Covid. Převzato z webu - akutní respirační onemocnění je infekce dýchacího ústrojí, které postihuje děti i dospělé a projevuje se jako angina, rýma, akutní zánět nosohltanu, akutní zánět hrtanu a průdušnice, zánět průdušek nebo plic.

Kontakt na MUDr. Oravcovou – praktický lékař pro dospělé ve Svobodě nad Úpou – 499 871 140, mobil 604 233 376, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kontakt na MUDr. Hůrkovou – dětská lékařka ve Svobodě nad Úpou - 499 871 287, mobil 731 263 422, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Poznámka tajemnice:

Prosím přečtěte si příspěvek z facebooku k současné situaci od dětské lékařky, který nabádá používat selský rozum a nepodléhat pesimismu. Z mého pohledu se jedná konečně o něco rozumného pro rodiče i prarodiče. Tento názor jsme nejprve konzultovali s lékařkami a souhlasí s ním z lékařského hlediska, takže zveřejňujeme i pro vás:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2764969587080672&id=1739531206291187