Úvod Uzavírka silnice III/2961 - spodní silnice do Janských Lázní
Czech Dutch English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Pronájem sportovní haly s horolezeckou stěnou

sportovni_hala

facebook

Svoboda nad Úpou na FB

Virtuální prohlídka

virt_prohl

Svoboda fórum

sf

KRNAP

krnap

SOVK

Svazek obcí Východní Krkonoše usiluje o zlepšení informovanosti obcí, koordinuje jejich společnou činnost a podporuje propagaci této turisticky atraktivní oblasti.

 

www.krkonose.eu

krkonose

Web PK

pkweb

Uzavírka silnice III/2961 - spodní silnice do Janských Lázní PDF Tisk Email
Středa, 28 Červen 2017 11:02

Z důvodu úplné uzavírky silnice III/2961 (jedná se o spodní silnici do Janských Lázní, a to od křižovatky na hlavní silnici do Pece, přes náměstí Svornosti ve Svobodě, celá Lázeňská ulice až po hranici katastru obce) zde najdete informace pro cestující autobusových linek včetně výlukových jídzní řádů. Uzavírka potrvá od pondělí 3.7.2017 do 15.9.2017. Obě autobusové zastávky z náměstí Svornosti ve Svobodě budou přesunuty do nedaleké ulice Úpská (u vjezdu do Tyršovy ulice u sokolovny). Autobusy budou jezdit vrchem Černohorskou ulicí kolem hotelu PROM, Duncanu ve Svobodě a kolem Lesního domu a lanovky v Janských Lázních.

Nicméně kromě objízdné trasy (bude průjezdná stále) budou moci rezidenti této lokality (tedy stálí obyvatelé) s omezeními dojíždět ke svým nemovitostem průběžně po celou dobu trvání stavby. Výjimkou budou dny, kdy se budou realizovat překopy silnice. Tím prvním je pondělí 3.7.2017 (pod objektem Policie ČR v čase od 7.00-17.00 hod).  Další uzavírka z důvodu překopu bude dne 11. nebo 12.7. (toto bude ještě upřesněno). Rekonstrukce komunikace v Lázeňské ulici není aktivitou města, ale Královéhradeckého kraje, v jehož vlastnictví komunikace je.