Úvod Aplikace Moje obec
Czech Dutch English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Pronájem sportovní haly s horolezeckou stěnou

sportovni_hala

facebook

Svoboda nad Úpou na FB

Virtuální prohlídka

virt_prohl

Svoboda fórum

sf

KRNAP

krnap

SOVK

Svazek obcí Východní Krkonoše usiluje o zlepšení informovanosti obcí, koordinuje jejich společnou činnost a podporuje propagaci této turisticky atraktivní oblasti.

 

www.krkonose.eu

krkonose

Web PK

pkweb

Aplikace Moje obec PDF Tisk Email
Středa, 24 Květen 2017 20:12

Všem uživatelům služby MobiSYS, kteří mají telefon s nadstavbou EMUI (Např. značky Huawei a Honor) doporučujeme ověřit správnou konfiguraci nastavení telefonu. Nekorektní nastavení má za následek chybnou, nebo zcela nefunkční možnost přijímání notifikací. Tedy upozornění na příchozí zprávy do aplikace MojeObec.

Krok 1: Jděte do nastavení --> rozšířené nastavení --> battery manager --> chráněné aplikace, následně najděte aplikaci MojeObec a zvolte chránit. Toto nastavení provede přidání aplikace do "whitelistu" a systém se nebude pokoušet aplikaci ukončovat.

Krok 2: Jděte do nastavení --> aplikace --> rozšířené --> Ignorovat optimalizaci baterie, následně najděte aplikaci MojeObec a zvolte ignorovat. Ignorovat znamená, aby se jí systém nesnažil uspat, ale nechal tuto aplikaci běžet na pozadí

Krok 3: Jděte do nastavení --> panel upozornění a stavová lišta --> centrum notifikací, následně najděte aplikaci MojeObec a zvolte "přijímat upozornění", a také "prioritní zobrazení". Zde je zapotřebí povolit obě volby, pakliže zvolíte pouze přijímat upozornění, tak nebudete přijímat notifikace

 

Pakliže máte telefon v angličtině jsou to v menu tyto kroky :

Step 1: Go to settings --> advanced settings --> battery manager --> protected apps

Step 2: Go to settings --> apps --> advanced --> ignore battery optimizations

Step 3: Go to settings --> notification panel & status bar --> notification center